Mini-školka BERTÍK

Bertíkovinky

Home  >>  Bertíkovinky

WEBSITE_IMAGE66

NOVÁ MINI-TŘÍDA :: Otevíráme 6 míst pro prťata od 2 do 3 let

Maminko, chcete jít z mateřské do práce, ale bojíte se nechat své batole ve velkém kolektivu dětí mateřské školky? Nově otevíráme mini-třídu pro batolata, právě kvůli zájmu maminek jako jste Vy.

 

  • Nabízíme komplexní péči o batole s moderním vzdělávacím programem rozvíjejícím motoriku, samostatné myšlení a představivost (Montessori a Mensa)
  • Výběr celodenní nebo půldenní docházky se stravou nebo bez
  • Klidné prostředí rodinné vily se zahradou, blízko Komenského sadů.
  • Můžete s dětmi pobýt než si oba zvyknete nebo začít zkrácenou docházkou.
  • Vaše maličké nebude strádat odloučením, naopak, v malém dětském kolektivu si rychleji než doma začne zvykat na sociální prostředí, s dětmi si hrajeme, zpíváme, hrajeme na hudební nástroje, kreslíme a učíme děti samostatnosti při jídle, oblékání a hygieně - máme na ně tolik času, kolik potřebují (je jich jenom 6)
  • Za všech okolností jsme laskavé a děti nekáráme, protože naši práci děláme s láskou a s trpělivostí
  • Nabízíme také kvalitní domácí stravování z poctivých surovin ze Sadova Grill Cafe, přírodní hygienické potřeby zn. JUST, které mají děti zdarma, vč. kartáčků na zuby, máme infrasaunu, prevenci respiračních onemocnění, smogový režim se zvýšeným přísunem vitamínů a ovoce, preventivní logopedii a důsledná bezpečnostní opatření.

Můžete se kdykoliv přesvědčit, že Vaše dítě je v pořádku, pošleme i SMS nebo MMS a řekneme Vám co právě dělá. Maminko, místa jsou limitovaná (max. 6 batolat), volejte rychle, otevíráme již 1.9. 2016. Nabídka platí do zaplnění míst, hlídání již od 2.500Kč za měsíc.

WEBSITE_IMAGE66

INFRASAUNA NÁS BAVÍ

Do naší mini-školky jsme pořídili infrasaunu a začali se saunováním našich dětí. Samozřejmě postupujeme s ohledem na odolnost dětí.
Infračervené paprsky jsou bezpečné. Tato technologie se používá také v nemocnicích, kde pomáhá novorozencům získat přijatelnou tělesnou teplotu.
Infračervená sauna produkuje energii, která zahřeje tělo a vyvolá požadované reakce, aniž by bylo nutno dosahovat vysokých a nepohodlných teplot.
Díky pocení dochází k detoxikaci organismu.

Mezi další výhody infrasauny patří mj. zvýšení síly a vitality organismu, napomáhá k léčbě exzémů, zlepšuje zabarvení kůže a její elasticitu, posiluje imunitní systém, pomáhá léčit bronchitidu (zánět průdušek), pomáhá s léčbou kopřivky, zlepšuje krevní oběh atd.
Součástí infrasauny je také ionizátor, který svým působením ničí viry. Vzniklým aniontům se říká „vzdušné vitamíny“ a „čističe vzduchu“.

Během procesu saunování děti dýchají 31 bylin značky JUST, která velice zpříjemňuje dýchání a protahuje dýchací cesty.
Dětem se tato nová aktivita velmi líbí a užívají si to.

Přidáno 7.11.2016

Visit Us On Facebook