Mini-školka BERTÍK

Bertíkovinky

Home  >>  Bertíkovinky

WEBSITE_IMAGE66

NOVÁ MINI-TŘÍDA :: Otevíráme 6 míst pro prťata od 1 do 3 let

Maminko, chcete jít z mateřské do práce, ale bojíte se nechat své batole ve velkém kolektivu dětí mateřské školky? Nově otevíráme mini-třídu pro batolata, právě kvůli zájmu maminek jako jste Vy.

  • Nabízíme komplexní péči o batole s moderním vzdělávacím programem rozvíjejícím motoriku, samostatné myšlení a představivost 
  • Výběr půldenní docházky nebo zkrácené.
  • Klidné prostředí rodinné vily se zahradou, blízko Komenského sadů.
  • Vaše maličké nebude strádat odloučením, naopak, v malém dětském kolektivu si rychleji než doma začne zvykat na sociální prostředí, s dětmi si hrajeme, zpíváme, hrajeme na hudební nástroje, kreslíme a učíme děti samostatnosti při jídle, oblékání a hygieněmáme na ně tolik času, kolik potřebují (je jich jen 6)
  • Za všech okolností jsme laskavé a děti nekáráme, protože naši práci děláme s láskou a s trpělivostí
  • Nabízíme také kvalitní domácí stravování z poctivých surovin, přírodní hygienické potřeby, které mají děti zdarma, vč. kartáčků na zuby, máme infrasaunu, prevenci respiračních onemocnění, smogový režim se zvýšeným přísunem vitamínů a ovoce, preventivní logopedii a důsledná bezpečnostní opatření.

Můžete se kdykoliv přesvědčit, že Vaše dítě je v pořádku, pošleme i SMS nebo MMS a řekneme Vám co právě dělá. Maminko, místa jsou limitovaná (max. 6 batolat), volejte rychle.  Nabídka platí do zaplnění míst.

Sleva na dani pro rok 2021 činí 15 200 Kč, což je pro Vás sleva 1267 Kč z uvedeného ceníku. Navíc nepřicházíte o rodičovský příspěvek. Ten Vám zůstává i při docházce mladších dětí při docházce do 92 hodin měsíčně.

Cena jesličkovného, od 7:00-13:00, bez stravy, platná od 1.6.2021 

1 den v týdnu                                           3 000 Kč/měsíc, tj. 600 Kč/půlden

2 dny v týdnu                                           3 500 Kč/měsíc, tj. 350 Kč/půlden

3 dny v týdnu                                           4 000 /měsíc, tj. 267 Kč/půlden

4 dny v týdnu                                           4 500 Kč/měsíc, tj. 225 Kč/půlden

5 dní v týdnu                                           5 000 Kč/měsíc, tj. 200 Kč/půlden, tj. 34 Kč/hod

Zvlášť se platí strava 65 Kč/půlden.

V případě zkrácené docházky 100Kč/hod (např. jen 2 hod. dopoledne)

Pobyt je nutno vyčerpat v daném kalendářním měsíci. Nevyčerpaný pobyt se do dalšího měsíce nepřevádí.

Rezervační poplatek ve výši 2000Kč/měsíc – platí se v případě dlouhodobé absence, např. dlouhodobá nemoc, lázně, letní prázdniny, pobyt v zahraničí – je to pro Vás jistota, že Vaše místo neobsadíme někým jiným a že se budete mít kam vrátit. V případě, že platíte v daném měsíci rezervační poplatek, neplatíte už měsíční školkovné.

Nástup je možný až po uhrazení první platby. V případě neuhrazení školkovného v řádném termínu, tj. do 20. předchozího měsíce, se platí poplatek za pozdní platbu 500Kč, pokud individuální dohoda nezní jinak.

Zvýhodněná cena při jednorázové úhradě školkovaného a stravného na celý rok -10%. 

WEBSITE_IMAGE66

Bertík bude slavit 5. rok, budeme mít oslavu 30.8. 

Na vědomost se dává, že Mini-školka Bertík slaví narozeniny. Třetí provozu je úspěšně za námi .Pojďme to společně oslavit.  Zváni jste všichni – přátelé, rodiče, kamarádi, zvědavci, sousedé… V pátek 30.8. od 16 hodin se na Vás a Vaše děti těší všichni z Bertíka.

WEBSITE_IMAGE66

Plavání opět od října 

Určitě víte, že nás plavání moc baví. Takže v říjnu plavky, ručník a hurá na bazén.

WEBSITE_IMAGE66

 Loučíme se s předškoláky 20.8.2020

Zveme všechny rodiče, sourozence, prarodiče i děti z mateřské školy na rozloučení s kamarády, kteří opouští mateřskou školu… a vydávají se na další cestu života. V úterý 20.8. od 16:00-19:00 u nás na zahradě školky.

Moc se na všechny těšíme.

WEBSITE_IMAGE66

 Stále přijímáme nové děti

Ano, už teď víme, že nás budou opouštět 3 předškoláci, proto hledáme další nová zvídavá dítka. Moc se na vás těšíme.

WEBSITE_IMAGE66

INFRASAUNA NÁS BAVÍ

Do naší mini-školky jsme pořídili infrasaunu a začali se saunováním našich dětí. Samozřejmě postupujeme s ohledem na odolnost dětí.
Infračervené paprsky jsou bezpečné. Tato technologie se používá také v nemocnicích, kde pomáhá novorozencům získat přijatelnou tělesnou teplotu.
Infračervená sauna produkuje energii, která zahřeje tělo a vyvolá požadované reakce, aniž by bylo nutno dosahovat vysokých a nepohodlných teplot.
Díky pocení dochází k detoxikaci organismu.

Mezi další výhody infrasauny patří mj. zvýšení síly a vitality organismu, napomáhá k léčbě exzémů, zlepšuje zabarvení kůže a její elasticitu, posiluje imunitní systém, pomáhá léčit bronchitidu (zánět průdušek), pomáhá s léčbou kopřivky, zlepšuje krevní oběh atd.
Součástí infrasauny je také ionizátor, který svým působením ničí viry. Vzniklým aniontům se říká „vzdušné vitamíny“ a „čističe vzduchu“.

Během procesu saunování děti dýchají 31 bylin značky JUST, která velice zpříjemňuje dýchání a protahuje dýchací cesty.
Dětem se tato nová aktivita velmi líbí a užívají si to.

Přidáno 7.11.2016

Máte zájem o nabídku? Kontaktujte nás