Mini-školka BERTÍK

Jesličky

Jesličky

Maminko, chcete jít z mateřské do práce, ale bojíte se nechat své batole ve velkém kolektivu dětí mateřské školky? Nově otevíráme mini-třídu pro batolata, právě kvůli zájmu maminek jako jste Vy.

  • Nabízíme komplexní péči o batole s moderním vzdělávacím programem rozvíjejícím motoriku, samostatné myšlení a představivost.
  • Výběr půldenní docházky nebo zkrácené.
  • Klidné prostředí rodinné vily se zahradou, blízko Komenského sadů.
  • Vaše maličké nebude strádat odloučením, naopak, v malém dětském kolektivu si rychleji než doma začne zvykat na sociální prostředí, s dětmi si hrajeme, zpíváme, hrajeme na hudební nástroje, kreslíme a učíme děti samostatnosti při jídle, oblékání a hygieně – máme na ně tolik času, kolik potřebují (je jich jen 6).
  • Za všech okolností jsme laskavé a děti nekáráme, protože naši práci děláme s láskou a s trpělivostí
  • Nabízíme také kvalitní domácí stravování z poctivých surovin, přírodní hygienické potřeby, které mají děti zdarma, vč. kartáčků na zuby, máme infrasaunuprevenci respiračních onemocnění, smogový režim se zvýšeným přísunem vitamínů a ovoce, preventivní logopedii a důsledná bezpečnostní opatření.

Můžete se kdykoliv přesvědčit, že Vaše dítě je v pořádku, pošleme i SMS nebo MMS a řekneme Vám co právě dělá. Maminko, místa jsou limitovaná (max. 6 batolat), volejte rychle.  Nabídka platí do zaplnění míst.

Sleva na dani pro rok 2021 činí 15 200 Kč, což je pro Vás sleva 1267 Kč z uvedeného ceníku. Navíc nepřicházíte o rodičovský příspěvek. Ten Vám zůstává i při docházce mladších dětí při docházce do 92 hodin měsíčně.

 

Cena jesličkovného, od 7:00-12:30, bez stravy, platná od 1.1.2022 

1 den v týdnu 3 500 Kč /měsíc
2 dny v týdnu 4 000 Kč /měsíc
3 dny v týdnu 4 000 Kč*/měsíc
4 dny v týdnu 4 000 Kč*/měsíc
5 dní v týdnu 4 000 Kč*/měsíc

* Bližší informace ve smlouvě.

Zvlášť se platí strava 70 Kč/půlden.

V případě zkrácené docházky 100Kč/hod (např. jen 2 hod. dopoledne)

Pobyt je nutno vyčerpat v daném kalendářním měsíci. Nevyčerpaný pobyt se do dalšího měsíce nepřevádí.

Rezervační poplatek ve výši 2000Kč/měsíc – platí se v případě dlouhodobé absence, např. dlouhodobá nemoc, lázně, letní prázdniny, pobyt v zahraničí – je to pro Vás jistota, že Vaše místo neobsadíme někým jiným a že se budete mít kam vrátit. V případě, že platíte v daném měsíci rezervační poplatek, neplatíte už měsíční jesličkovné.

Nástup je možný až po uhrazení první platby. V případě neuhrazení jesličkovného v řádném termínu, tj. do 20. předchozího měsíce, se platí poplatek za pozdní platbu 500Kč, pokud individuální dohoda nezní jinak.

Zvýhodněná cena při jednorázové úhradě jesličkovného a stravného na celý rok -10%. 

 

Zde najdete návod, jak ZAPSAT do jesliček.

Zde najdete návod, jak PLATIT za služby.